به لطف خدا آزمون دوره مدیریت پروژه PMBOK با همکاری انجمن علمی فعال و خوش سابقه دانشگاه و با حضور دوستان امروز در دانشکده مهندسی راه آهن برگزار گردید، که در اسرع وقت نتایج آن اعلام خواهد شد.

از آنجا که در روز های اخیر از سوی دانشجویان دوره، ایمیل هایی مبنی بر برگزاری آزمون در یک نوبت دیگر به دلیل عدم امکان شرکت در آزمون برخی دوستان در این تاریخ وجود، دریافت نمودم. با هماهنگی و همکاری صمیمانه اعضای انجمن علمی، قرار شد در صورت تقاضای کافی دانشجویان و با توجه به تعداد زیاد شرکت کننده گان در دروه، برای دوستان خوابگاهی که در این تاریخ امکان شرکت در آزمون نداشتند آزمون دیگری در مهر ماه نیز برگزار شود.

دیگر دوستان خوابگاهی متقاضی اخذ گواهینامه که نتوانسته اند در آزمون امروز شرکت نمایند، در صورت تمایل مشخصات خود را  با عنوان "دوره PMBOK علم و صنعت"به آدرس ایمیل بنده ارسال یا حضورا به انجمن علمی دانشکده  ارائه نمایند تا در صورت نیاز و جلوگیری از تضییع حق عزیزان آزمون دوم نیز برگزار  گردد.

جای دارد صمیمانه از همکاری و پیگیری اعضای دوره قبل و فعلی انجمن علمی دانشکده مهندسی راه آهن که  سوابق درخشان آن نشان داده در سال های اخیر جز بهترین های دانشگاه علم و صنعت بوده است ، تشکر نمایم.

موفق باشید

نوری
 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات