[آپدیت 94.07.12] برنامه  دروس ارائه شده در ترم جدید نهایی گردید(نیمسال اول 94-95)

قابل توجه دانشجویان مهندسی مدیریت پروژه:

با سلام
دوستان عزیز با پیگیری های به عمل آمده برنامه رشته مهندسی مدیریت پروژه برنامه ریزی گردید. خوشبختانه تقریبا تمامی دروس پوشش داده شد. 
از آنجا که به دلیل مشغله کاری پیش آمده برای آقای حسن پور مجبور شدیم کلاس های ایشان را نیز به ناچار در روز های پنج شنبه برنامه ریزی نماییم که این موضوع باعث تداخل برخی دروس ایشان با دروس من  می گردد. 
در هر حال برنامه نهایی گردید و تمامی دروس تخصصی پوشش داده شد. البته آقای حسن پور قول داده اند در صورتی که برنامه ایشان اجازه دهد کلاس های ایشان به روز های غیر پنج شنبه جابه‌جا گردد.
امیدوارم در ترم آینده این روند بهبودمستمر در برنامه ریزی، در ترم آینده نیز تکرار گردیده و از وضعیت کنونی بازهم بهتر گردد.

پیمان نوری                                           
مدیر گروه مهندسی مدیریت پروژه                          
    دانشگاه پیام نور البرز( واحد اشتهارد)                      
1- برنامه دروس مدیریتی  رشته مدیریت پروژه:


 2-  برنامه دروس سازه ای رشته مهندسی مدیریت پروژه :

به اطلاع می رسانم با پیگیری هایی که به عمل آمد درترم جاری آقای حسن پور  و  همکار قبلی خانم علاالدینی قبول زحمت کردند در خدمتشان باشیم. در ضمن درس مکانیک سیالات توسط مهندس باغبانی از گروه مهندسی صنایع ارائه می گردد.
  دروسی که برای ایشان تعریف شده است به این صورت می باشد:
 
دروس همکار محترم آقای باغبانیان و خانم علاالدینی:

دروس همکار محترم آقای حسن پور:

.....................................................................................................................................................................

قابل توجه دانشجویان گرامی:

    جهت اطلاع از آخرین اخبار در خصوص برگزاری کلاس و سایر موارد به وب سایت رسمی دانشگاه به آدرس  eshtehrad.alborz.pnu.ac.irقسمت برنامه ریزی مراجعه نمایید.


منبع: سایت دانشگاه پیام نور البرز(اشتهارد)
 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات